Kokteilis
Mīli

10 laimīgu pāru ikdienišķi ieradumi0

Foto: Pexels

Divu cilvēku attiecībām ļoti svarīga ir maza, bet ikdienišķa uzmanība, kā arī tam atbilstoša rīcība. Pievērs uzmanību 8. punktam šajā rakstā – tik vienkārši, bet tik paliekoši!

Saglabāt daudzu gadu garumā laimīgas attiecības nebūt nav viegli – tās pārbauda daudz kas: strīdi, egoisms, aizvainojums, laika trūkums, pat neuzticība. Taču zināt teicienu par to, ka labam tango ir vajadzīgi divi dejotāji? Tieši tāpat ir attiecībās!

Lūk, kādi ir laimīgu pāru ieradumi:

1. Dodieties kopā gulēt

Atcerieties jūsu attiecību sākumu? Atcerieties, ka ar nepacietību gaidījāt to brīdi, kad varēsiet doties gultā un izbaudīt viens otra glāstus un skūpstus? Laimīgi pāri kopā dodas gulēt arī pēc neskaitāmu gadu attiecībām – ne tāpēc, lai noteikti ļautos intīmajām attiecībām, bet tāpēc, lai aizmigtu, viens otram pieskaroties. Pētījumi pierāda, ka tas pārus satuvina.

2. Radiet sev kopīgas intereses

Tikko attiecībās jūsu kaisle mazliet nodzisīs, tad jūs apvienos jūsu kopīgās intereses. Ja jums nebūs nekādu kopīgo interešu, jums būs grūti būt kopā. Ne visiem pāriem kopīgas intereses rodas pašas par sevi – bieži vien tās ir jārada apzināti. Tā, piemēram, tā varētu būt ceļošana, orientēšanās vai kino apmeklējumi.

3. Kad dodaties kaut kur kopā, sadodaties rokās

Tā vietā, lai pārmestu otram, kāpēc viņš iet tik ātri vai pretēji, tik lēni, staigājot, sadodaties rokās. Tādā veidā jūs ne tikai būsiet vienā tempā, bet arī pieskarsieties viens otram, kas jūs satuvinās.

4. Mācieties uzticēties un piedot

Jebkurās attiecībās gadās strīdi un konflikti, bet jāatceras, ka laimīgās attiecībās nav vietas neuzticībai un aizvainojuma turēšanai sevī. Ir jāiemācās izrunāt problēmu un piedot – to aizmirstot, nevis atgādinot katra strīda laikā.

5. Vairāk uzmanības pievērsiet pareizajai rīcībai, nevis kļūdām

Ja vēlas, kļūdas var atrast vienmēr un visur. Nevajag to vēlēties! Vēlēties vajag saskatīt labās lietas, ko jūsu partneris dara. Laimīgi pāri akcentē pareizo rīcību.

6. Kad pārnākat mājās pēc darba, samīļojiet viens otru

Ir tāda lieta kā ķermeņa atmiņa. Mūsu ķermenis atceras pieskārienus un saista tos ar pozitīvām emocijām. Tāpēc tad, kad jūs pārnākat mājās arī pēc ļoti garas darbadienas, neaizmirstiet samīļot savu mīļoto ar apkampienu.

7. Pat, ja esat sastrīdējušies, vienalga novēliet “ar labunakti” savam mīļotajam

Frāze “Ar labunakti” ļauj partnerim zināt, ka, lai arī jūs esat apvainojies vai dusmīgs par viņa rīcību, tas nav izjaucis jūsu tuvību. Un par to attiecībās svarīgāks nav nekas.

8. No rītiem vienmēr sakiet “Labrīt” un “Es tevi mīlu”

Šis ir lielisks veids, kā ātri un ļoti vienkārši “uzlādēt” savu mīļoto cilvēku visai dienai ar pozitīvu enerģiju.

9. Dienas nobeigumā vienmēr jautājiet – kā pagāja viņa diena?

Saistītie raksti

Arī dienas gaitā to var darīt, piezvanot otram un pajautājot, kā ir pagājusi viņa diena. Šis ir lielisks veids, kā sazināties vienam ar otru, tādā veidā, izrādot arī rūpes.

10. Lepojaties ar to, ka jūs esat pāris

Partneriem laimīgās attiecībās nav jāslēpj to, ka viņi ir laimīgi. Viņiem ir dota liela laime un veiksme, to bieži vien var redzēt arī šādu pāru ķermeņa valodā – viņi bieži viens otram pieskaras, taču tas nav teātris. Gluži vienkārši šādi viņu ķermenis norāda – šis ir mans cilvēks.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: no kādām dzīves pārmaiņām tu visvairāk baidies?
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Megana Mārkla atvaļinājuma laikā Kanādā strādājusi par brīvprātīgo virtuvē bezpajumtnieku patversmē
20 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Pēc ilgstošas slimības mirusi “Roxette” soliste Marī Frēdrihsone
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība nolemj veidot jaunu kompāniju, lai pārņemtu Rīgas un Ventspils ostas
14 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Lemberga ēras beigas: kāpēc tieši šobrīd? 4
5 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Lembergs nokautā
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Jaunais gads nesīs izmaiņas autovadītājiem – būtisku degvielas cenas kāpumu
51 minūtes
LE
LETA
Latvijā
VARAM vērtēs, vai ASV noteiktās sankcijas var ietekmēt Ventspils pilsētas domes darbu
1 stunda