Kura gan no sievietēm nesapņo par vīrieti, kurā būtu apvienotas vislabākās īpašības un talanti? Protams, ka katra! Lūk, ar šādām īpašībām būtu jābūt apveltītam vīrietim, lai mēs viņu varētu saukt par ideālo sapņu vīrieti vai īstu džentlmeni!

1. Cieņa

Īsts vīrietis pret visiem izturas ar cieņu. Ar īpašu cieņu – pret sievietēm. Bet ar ļoti, ļoti lielu cieņu – pret sievieti, kas iekarojusi viņa sirdi.

2. Atbildība

Vīrietim, ar kuru sieviete plāno nopietnas attiecības, ir jābūt orientētam dibināt ģimeni. Tas, ar kādu attieksmi viņš attiecas pret saviem radiniekiem un ģimenes locekļiem šobrīd ir rādītājs tam, kā nākotnē viņš izturēsies pret savu sievu un bērniem.

3. Godīgums

Ja vīrietim patīk sievietei aiz muguras dzīvot “paralēlo dzīvi”, šādās attiecībās nekad nebūs uzticības. Un tas nogurdinās ļoti ātri.

4. Spēja atzīt kļūdas

Šis ir patiešām stipru cilvēku talants. Spēja atzīt savas kļūdas ir liels retums mūsdienās.

5. Uzmanība

Ne mazāk svarīgi, lai mīļotais vīrietis prastu klausīties, pievērstu uzmanību detaļām un varētu “sajust” savu sievieti.

6. Intelekts

Prāts un spēja spriest – tas dzīvē ir ļoti svarīgi. It īpaši attiecībās. Vīrietim ir jābūt personībai un jāprot savā dzīvē nospraust mērķus, ko nevar izdarīt, ja viņam pietrūkst prāta un spriešanas spēju.

7. Humora izjūta

Dzīvespriecīgs, jautrs, optimistiski noskaņots vīrietis ar labu humora izjūtu spēj pret dzīvi izturēties “viegli”. Un tas tik bieži mums pietrūkst!

8. Komunikācija

Kompānijas dvēsele vienmēr ir laba rakstura īpašība. Ja vīrietis ir atvērts komunikācijai, jautrs, viņu mīl un novērtē apkārtējie. Ir taču tik patīkami, kad tavs vīrietis spēj uzturēt sarunu ar taviem draugiem un tuviniekiem, nevis kaut “aiz stūra” sēž viens pats un kautrējas.

9. Pārliecība

Spēja spriest un dzelžaina pārliecība par sevi – tas ir tas, kas sievietes pievelk kā magnēts. Jo tikai šīs vīrieša īpašības sievietei ļauj justies aiz vīrieša muguras kā aiz akmens sienas.

10. Sapratne

Īpašība, kurai nav vērtības, kad sievietei pat nav jānorāda vai jāuzsver – vīrietis viņu saprot no pusvārda.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem