Nenoliedzami, pirmais iespaids ir svarīgs vienmēr, taču būsim godīgi – ārējais izskats nav tas, ko iemīl vīrieši. Ir diezgan muļķīgi domāt, ka viņiem galvenais ir tikai sievietes izskats. Patiesībā vīriešiem svarīgs ir daudz kas cits, ko viņi sievietēs vērtē daudzkārt augstāk par viņas skaisto kleitu, saveidotajiem matiem vai jaunajām kurpēm.

Lūk, 10 lietas, ko vīrieši sievietēs vērtē augstāk, kā satriecošu viņas ārieni:

1. Viņa ir vīrieša atbalsts

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Vīrieši tiešām novērtē, ja viņu sievietes ir spējīgas atbalstīt un novērtēt viņus. Ne velti ir teiciens, ka aiz katra veiksmīga vīrieša stāv spēcīga sieviete. Tici, ja tavs vīrietis tevi mīl no visas sirds, tad viņš ir iemīlējis tavu personību, ar kuru vēlas dzīvot ilgtermiņā, nevis tavu ārējo izskatu.

2. Viņa prot plānot savu laiku

Vīrieši novērtē, ja sieviete spēj veltīt laiku arī viņiem. Mūsdienās, kad sievietes ir tikpat aizņemtas savā ikdienā kā vīrieši, ja pat ne vēl vairāk – studijas, darbs, mātes un sievas pienākumi, vīrieši laiku kopā ar sievieti uztver kā visvērtīgāko dāvanu.

3. Viņa ir uzticīga

Foto - pexels.com

Mīļās dāmas, skarbā patiesība ir tā, ka vīriešus patiesībā maz uztrauc, kā jūs izskatāties. Protams, viņš tev teiks komplimentus katru dienu, jo tevi mīl, taču vairāk par to viņš novērtēs tavu uzticību. Katra sieviete ir individuāla un ne vienmēr iemantot viņas uzticību ir viegli, tāpēc, ja esi satikusi savu ideālo vīrieti, centies atvērties viņam un viņš to vienmēr novērtēs.

4. Viņa spēj uzklausīt

Ticiet, ne tikai sievietes vēlas tikt uzklausītas. Vīrieši apbrīno, ja sieviete patiešām ieklausās un koncentrējas sarunai ar savu vīrieti. Visiem mēdz gadīties arī sliktās dienas, kad gluži vienkārši gribas, lai kāds uzklausa. Turklāt, kas gan uzklausīs labāk un spēs dot pozitīvu padomu, ja ne mīļotā sieviete?

5. Viņa ir laba humora izjūta

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Vīrieši tiešām dievina sievietes ar labu humora izjūtu, vēl jo vairāk mirkļus, kuros viņi ir spējīgi viens otru saprast un jokot par visu. Ja sievietei piemīt laba humora izjūta, tas liecina, ka viņa ir ne tikai interesanta un dzīvespriecīga, bet arī atraisīta un brīva no kompleksiem savā ikdienā.

6. Viņa prot gatavot

Foto: Pexels

Vīrieši ir vīrieši un ēdiens vienmēr būs viņu vājība. Nepārproti, tas nenozīmē, ka vīrieši no sievietes sagaida nepārtrauktu šiverēšanu virtuvē, taču, ja viņa centīsies un ik pa reizei mēģinās pagatavot ko gardu savam lieliskajam vīrietim un kopīgi paēst vakariņas mājās, vīrieši to novērtēs vairāk kā vakariņas restorānā. Viņi mīl ēdienu un mīl sievietes, kas spēj pagatavot viņiem to.

7. Viņa ir ambicioza

Ja vīrietis tevi mīl no sirds, viņš vienmēr atbalstīts tavus mērķus un ambīcijas. Viņš mīlēs tevi par to, uz ko tu tiecies, par to, kas vēlies būt un par to, cik mērķtiecīgi uz to dodies. Ja tu būsi mērķtiecīga un ambicioza, vīrietis ar lielu prieku tev palīdzēs šo mērķu sasniegšanā, ieguldot arī savu sirdi un dvēseli. Turklāt, ja esi mērķtiecīga un ambicioza, viņa acīs tu esi daudz interesantāka.

8. Viņa izbauda ēdienu

Foto: Fotolia

Vari būt droša, ka vīriešus teju vai tracina, ja sievietes skaita kalorijas, ievēro neskaitāmas diētas un, ja pārtiek no salātu lapām vien. Turpretī viņi novērtē, ja sieviete zina, kā ēst garšīgi un veselīgi, pie tam spējot šādu uzturu pagatavot arī viņam.

9. Viņa prot izrādīt emocijas

Vīrieši nav skarbi un bezjūtīgi. Viņi novērtē, ja viņa partnere spēj emocionāli izpausties. Viņi tiešām mīl, ja viņa spēj izteiksmīgi paust savas jūtas, turklāt vīrieši jūtas gandarīti, ja viņi ir spējīgi raisīt sievietē šīs patīkamās emocijas.

10. Viņa ir neatkarīga

Foto: Unsplash

Sievietei ir jābūt pašpietiekamai un neatkarīgai. Bieži vien vīrieši nejūtas droši, esot attiecībās ar šādām sievietēm, taču mūsdienās tas ir normāli, ja sieviete turpina regulāri sevi pilnveidot un virzīties pretī saviem mērķiem. Vīrieši jūtas lepni, ja viņa spēj realizēt savas ieceres un dara to, kas viņu aizrauj.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem