Kokteilis
Mīli

10 īpašības, kas piemīt tikai ideālām sievietēm0

Foto: pexels

Ideāla sieviete nav ne nesatricināma karjeriste, ne mājsaimniece. Mūsdienīgi vīrieši ideālajā sievietē vēlas redzēt visdažādākās rakstura un personības īpašības.

Ko tieši vīrieši gaida no attiecībām? Viennozīmīgas atbildes uz šo jautājumu nav, jo pasaulē nav divu vienādu cilvēku. Katram ir sava gaume un priekšrocības. Taču tas nenozīmē, ka neeksistē tādas pazīmes, kas sievieti, viņuprāt, ierindotu “ideālās sievietes” sarakstā.

Lūk, 10 īpašības, kuras, viņuprāt, piemīt tikai ideālām sievietēm:

1. Lieliska humora izjūta

Dabiski, ka vairums vīriešu priekšroku dod sievietēm, kurām ir laba humora izjūta. Dzīve nav vienkārša, tāpēc katram gribas, lai blakus ir tāda sieviete, kas arī grūtā brīdī var pasmaidīt un sasmīdināt.

2. Prasme dzīvot ar baudu

Tikai divi nobrieduši un pašpietiekami cilvēki var nodibināt tādas attiecības, kas būs veiksmīgas arī ilgstošā laika period. Taču briedums nav rutīnas sinonīms. Vīrieši ciena tās sievietes, kuras zina, ka dzīvi var baudīt. Sievietes, kas pret dzīvi prot izturēties gan ar nopietnību, gan reizēm – vieglprātību.

3. Smaids

Sieviete, kas smaida vīriešiem šķiet ļoti pievilcīga un dabiska. Jā, un tās nav “lūpas tūtiņā” selfijos!

4. Viņā nav nekā dramatiska!

Vīriešiem ir gluži vai alerģija pret tām sievietēm, kas no mušas uzpūš ziloni un no tā, ka kafejnīcā nav pieejams viņas mīļākais ēdiens, prot uztaisīt varenu skandālu. Iespējams, ka pašām sievietēm tas šķiet aizraujoši, bet noteikti ne vīriešiem.

5. Godīgums un atklātība

Ir vienkārši būt kopā ar atklātu sievieti. Vīrieši atzinušies, ka sev blakus viņi vēlētos redzēt tādu sievieti, kas prot skatīties patiesībai acīs un arī sarežģītās situācijās būt atklāta pret viņu.

6. Neatkarība

Neticiet skeptiķiem! Stipras un neatkarīgas sievietes vīriešiem šķiet daudz pievilcīgākas par tām dāmītēm, kas pašas neko nespēj, nevar un negrib. Vīrieši negrib “auklēt” sievieti, bet dzīvot ar viņu kopā, tāpēc viņi vēlas sev blakus redzēt līdzvērtīgu personību.

7. Vēlme attīstīties

Tāpat viņiem patīk sievietes, kas nestāv uz vietas un dzīvē vēlas kaut ko sasniegt. Viņi arī augstu novērtē sieviešu centienus mainīties attiecībās arī pašas – ne tikai pieprasīt to no vīrieša.

8. Apjomīgi gurni

Jā, tu nepārklausījies – vīrieši pirmajā vietā sievietes izskatā akcentējuši nevis krūtis, bet gan gurnus! Starp citu, šim ir arī zinātnisks izskaidrojums – vīrieši instinktīvi izvēlas sev blakus redzēt tādas sievietes, kas spēj iznēsāt un laist pasaulē bērnus.

9. Labas manieres

Saistītie raksti

Kā izrādās, sievietē, kas ir blakus, vīrietis vēlas redzēt īstu lēdiju. Katrs vīrietis sev blakus vēlas redzēt tādu sievieti, kurai ir labas manieres un kura prot izturēties pieklājīgi jebkurā dzīves situācijā. Tajā pat laikā vīrieši uzsvēruši, ka nav nekā ļaunāka par sievietēm, kas rupji lamājas, spļaudās un ir nevīžīgas. Iespējams, ka šādas “sievietes – pašpuikas” vīriešiem ir pieņemamas dažādās kompānijās jaunības dullumā, bet noteikti ne attiecībās.

10. Prāts un gudrība

Arī intelektu vīrieši minējuši kā vienu no svarīgākajām lietām sievietē. Būt izglītotai ne vienmēr nozīmē trīs augstākās izglītības, bet būt dzīvesgudrai. Tieši to vīrieši gaida no tās sievietes, kuru vēlas redzēt sev blakus kā mīļoto.

LA.lv