Katrs vīrietis ir individuāls un savā sievietē vēlas redzēt dažādas īpašības, kas tiešā veidā atkarīgas no tā viņš sievieti uztver – kā sievu, draudzeni, meiteni, vai kā cilvēku, ar kuru var kopā “kaut kur aiziet piektdienas vakarā.

Mēs nepretendējam uz pēdējās instances patiesību, bet vienkārši mēģinājām apkopot īpašības, kuras vairākums normālu un pieskaitāmu vīriešu vēlētos redzēt sievietē, ja uztver viņu nopietni, gatavi veidot un attīstīt ar viņu attiecības.

1.Pārliecinātība

Tieši tāpat kā sievietēm patīk par sevi pārliecināti vīrieši, arī vīriešiem patīk par sevi pārliecinātas sievietes. Tikai vīriešu un sieviešu pārliecinātība ir nedaudz atšķirīgas lietas. No vīrieša bez šaubām tiek prasīts vairāk nekā no sievietes, tomēr tajā pašā laikā…Par sevi pārliecināta sieviete nebaidās veidot acu kontaktu un pastāvīgi neslēpj acis. Viņa viegli iejūtas nepazīstamā kompānijā. Viņu nevajag vadāt aiz rociņas uz institūcijām viņas jautājumu atrisināšanai. Viņa nav vīzdegunīga un iemīlējusies sevī, bet zina sev cenu un vienmēr saglabā pašcieņu.

Dabiski, ka sievietei nevajag no sevis tēlot vīrieti svārkos un viņai sev ir jāļauj periodiski būt vājai. Tomēr – ja viņai vajadzīgs pastāvīgs atbalsts jebkura, pat niecīgākā iemesla dēļ, viņa ir tik nepārliecināta par sevi, ka vajag ar viņu teju vai auklēties, tad tas var kļūt kaitinoši.

2.Humora izjūta

Sievietes prasmi smieties, pareizi uztvert humoru un jokot pašai vīrietis augstu vērtē. Neviens negrib atrasties blakus drūmai personībai. Arī sieviete vīrietī ciena analoģiskas īpašības. Tomēr ir viena maza bet ļoti būtiska atšķirība, pie kuras pakavēsimies sīkāk.

Lieta tāda, ka jebkura vīriešu kompānija ir “konkurences un savstarpējas palīdzības sabiedrība”. Tā vīrieši ir iekārtoti. Pat būdami labākie draugi, viņi tik un tā konkurē zemapziņas līmenī. Tā rezultāts ir zobošanās citam par citu un izjokošana dažkārt pat uz pieļaujamā robežas.

Ja vīrietis neizstrādā sevī “imunitāti” pret šādiem jokiem, bet apvainojas vai iesaistās kautiņā, viņš vienkārši paliks viens. Vairākums vīriešu izstrādā “pretaizsardzības mehānismu” un spēj bez jebkādām problēmām smieties paši par sevi, piemēram, stāstot notikumus no dzīves, kuros viņi izskatījās smieklīgi un neveikli vai pat sliktāk. Kas vēl ir zīmīgi – komentējot šādus stāstus, vīrieši nekaunas sev dot visai skarbus vērtējumus, kādus diez vai paciestu no kāda cita.

Tas viss kopumā spēlē vēl vienu svarīgu lomu vīriešu kolektīvā – rada savstarpējas uzticības atmosfēru. Atklājot citiem kolektīva locekļiem savas vājības un trūkumus, nebaidoties tikt pazemotiem un vienlaikus nepazemojot savus biedrus par analoģisku uzvedību, vīrieši pastāvīgi saņem paši un dod citiem apstiprinājumus. “Jūs varat paļauties uz mani, bet es – uz jums”.

Atšķirībā no vīriešu kompānijas sieviešu kompānija ir “mīlestības un rūpju savienība”. Tajā izjokošana un zobošanās sastopama ievērojami retāk, bet, ja arī ir sastopama, tad izpaužas maigākā un saudzīgākā veidā. Visbiežāk joku objekts sieviešu kompānijā ir kāds, kas tajā brīdī nav klāt.

Augstāk minēto atšķirību rezultāts ir kāzusi, kas rodas starp vīrieti un sievieti, īpaši, ja viņi vēl nav pietiekami pieredzējuši saskarsmē ar pretējo dzimumu. Kas attiecas uz humoru, vīrietis “automātiski” uzvedas ar sievieti tā, kā uzvestos kopā ar savu draugu. Un sākumā viss rit normāli, sieviete smejas pilnā kaklā un starojoši smaida līdz tam brīdim, kamēr vīrietim neienāk prātā ģeķīga doma paķircināt savu iemīļoto.

Negaidīti noskaidrojas, ka, pieņemsim, pastāstīt, ka kāda tantiņa “nogāzās kā kartupeļu maiss”, var, un tas ir smieklīgi, vīrietis to var pateikt par sevi, un arī tas ir smieklīgi, taču pateikt kaut ko tādu par savu sievieti…Tas ir kategoriski nepieļaujami, jo tā ir atklāta ņirgāšanās un šausmīgs aizvainojums! Tas pēc definīcijas nevar būt smieklīgi, un sieviete nopietni apvainojas. Labākajā gadījumā viņa uzreiz pateiks, ka ir aizvainota, un vīrietim vismaz būs iespēja kaut kā labot situāciju, bet sliktākajā gadījumā vīrietim kā minimums līdz nākamajai dienai nāksies vērot klusējošu un sapūtušos radījumu, kas nepastāstīs, kas noticis pat tad, ja tiks spīdzināta. Bet vīrietis nekādi nespēj saprast situāciju. No viņa viedokļa neko “tādu” viņš nav izdarījis un pateicis. Viņš pat nespēj sasaistīt sievietes apvainošanos ar savu ķircināšanu, jo pašu aizvainojuma faktu neievēroja uzreiz.

Sievietes, kas intuitīvi saprot vai pārzina “vīriešu humora” īpatnības un prot bez problēmām pasmieties pašas par sevi iegūst lielākas iespējas iepatikties vīrietim un attīstīt ar viņu attiecībās, jo viņas klātbūtnē viņš nejutīsies sasaistīts, kā arī iemeslu strīdiem kļūs teju uz pusi mazāk.

3. Koptība

Sataukojušies un savēlušies mati, notraipīts apģērbs, netīrumi aiz nagiem un aplupusi laka, pa istabu izmētātas higiēniskās paketes, slikta elpa no mutes vai no kādas citas vietas, nevar piesaistīt un noturēt vīrieti pat tad, ja sieviete pēc sejas būs skaistuma etalons ar ideālām ķermeņa formām. Vīrieti sākumā piesaista izskats, un apstrīdēt to ir bezjēdzīgi, taču vīrieša izpratnē koptība nodrošina ja ne pusi, tad vismaz trešdaļu sievietes skaistuma.

Šeit jāprecizē, ka nevis kosmētika, labs grims, pareizi izvēlētas smaržas, bet tieši koptība. Rets būs tas vīrietis, kurš vēlētos, lai viņa sieviete neuzturētu personisko higiēnu. Starp “skaistuli”, bet netīreli un “vienkārši simpātisku” sievieti, bet koptu, vairākums vīriešu izvēlēsies otro.

4.Neatkarība

Šī arī ir pievilcīga īpašība vairumam vīriešu. Viņiem patīk sievietes, kam ir sava personiskā dzīve un darīšanas. Sievietes uzmanība glaimo vīrietim, bet tikai tad, ja šī uzmanība nav smacējoša. Bez šaubām vīrietim ir patīkami, kad ir kāds, kam viņš ļoti vajadzīgs, tomēr uzmanība tikai tad ir vērtīga, kad tā tiek atvēlēta, bet nav neierobežota. Vīriešiem ir nepieciešama uzmanība un rūpes, bet ne mazāk viņiem vajadzīga personiskā telpa, bet nemitīgi uzmanību prasoša sieviete nekādā veidā nesniedz personiskās telpas esamību.

Vīrietis drīzāk tiksies ar sievieti, kurai ir savs draugu pulciņš un savas intereses. Tomēr vienlaikus sieviete nedrīkst uzvesties tik neatkarīgi, lai vīrietis nolemtu, ka viņai pilnīgi nekas nav vajadzīgs.

5. Sapratne

Sievietes vēlas, lai vīrieši viņas saprastu, bet arī vīrieši grib to pašu. Vīrieši (tāpat kā sievietes) vēlas būt pieņemti tādi, kādi viņi ir. Vairākums no viņiem ir gatavi ieviest zināmas korekcijas savā uzvedībā, ja tas nepārkāpj viņu dzīves principus, un gaida to pašu no sievietēm.

Mēs bieži dzirdam, ka “pretpoli pievelkas”. Daļēji tā ir taisnība, taču šeit ir domāta temperamentu atšķirība, nevis principu un pārliecību dažādība. Ja šajā ziņā nebūs vienprātības, vīrietim nebūs iespējas padalīties ar sievieti ar savām domām, simpātijām un antipātijām, bet tas nozīmē, ka viņš nespēs saņemt atbalstu. Bet vīrieši meklē sievietes, kuras spēj viņus pienācīgi atbalstīt un novērtēt.

6. Godīgums un uzticība

Protams, vīrieši vēlas, lai sievietes viņus nemānītu un būtu uzticīgas. Vīrietim jābūt pārliecinātam, ka sieviete nesāks flirtēt ar viņa draugu līdzko viņš izies no istabas vai slepus nesarakstīties ar savu bijušo klasesbiedru. Atklātība un godīgums – acīmredzamas īpašības, kuras vīrieši grib redzēt sievietēs. Vīrietis augstu vērtē sievieti, ja var uz viņai uzticēties un bez bažām paļauties un viņu, lai kā arī neizveidotos dzīves apstākļi. Skatoties uz šķiršanos vai attiecību izjukšanu sieviešu neuzticības dēļ (īpaši tādā brīdī, kad vīrietim neveicas darbā vai rodas problēmas ar veselību), nav pārsteidzoši, ka vīrieši meklē sievietēs augstāk minētās īpašības.

7. Psihiskais briedums

Klīrīga blondīne, kas plikšķina liekās skropstas un nemitīgi čivina un ķiķina vai dāma “ar pautiem” var izraisīt vīrietī seksuālu tieksmi uz pāris dienām, bet pavadīt ar šādām dāmām visu dzīvi viņš diez vai vēlēsies. Vīrietim sievietes personā vajadzīgs arī draugs, kas spēj uzklausīt un uzturēt sarunu ne tikai par kosmētiku, “lupatām” vai to, “kurš ar kuru guļ”. Vīrieši dod priekšroku sievietēm, ar kurām ir interesanti parunāties, bet tādām, kas nav pārāk pļāpīgas, skaļas un vēl jo vairāk tādas, kas ik uz soļa lieto necenzētus vārdus.

8. Spontanitāte

Reti kurš vīrietis pacietīs divu stundu ilgu gozēšanos pie spoguļa, lai iznestu miskasti, aizietu paēst picu kafejnīcā vai dotos pie draugiem uzcept šašliku. Vīrieši nežēlo arī tādas, kas atsakās no spontāna brauciena, piemēram, uz pludmali, aizbildinoties: “baidos sabojāt grimu”, “baidos nolauzt nagus”, “baidos sabojāt frizūru” vai arī “man augšējā un apakšēja detaļa ir no dažādiem peldkostīmiem”. Ja laiks, kas pavadīts kopā, tiek vērtēts mazāk nekā grims vai nagi, tad ko tur runāt par kaut ko vairāk.

Tas pats attiecas uz sievietēm, kas paniski no visa kautrējas, tāpēc izvairās doties, piemēram, ciemos pie nepazīstamiem cilvēkiem vai apciemot sava vīrieša radiniekus. Turklāt, baidoties un atsakoties kaut kur iet pašas, šādas dāmas kategoriski nevēlas, lai vīrietis dotos ārpus mājas bez viņām.

Rūpes

Vīrieši ciena sieviešu rūpes, bet tikai ne tādas uzmācīgas, kad sieviete pārvēršas par māti, kas pārmērīgi gādā par savu lolojumu. Vīriešiem patīk, ja sieviete veic “nelielas patīkamas lietas” un šādā veidā demonstrē savu gādību: vaicā vīrietim, vai viņš nav izsalcis, pabaro ar vakariņām, ievēro, ka rītdienai vai izgludināts krekls un izgludina to; apķer un nobučo uz vaiga, lai nomierinātu, kad viņam ir nepatikšanas darbā vai atnes kaut garšīgu un nedaudz pasēž pie vīrieša gultas, kad viņš ir slims.

Vīrietis jūtas komfortabli, kad zina, ka viņa sieviete pievērš viņam uzmanību, ievēro sīkumus, kuriem pats nepiešķir nozīmi vai neievēro tos. Taču vienlaikus sievietei nevajag aizmirst, kas vīrietim nepieciešama personiskā telpa un nevajag pārāk aizrauties ar rūpēm.

Atbalsts

Vīrieši meklē sievietes, kas spēj viņus atbalstīt. Jauniem vīriešiem, īpaši tiem, kas jaunāki par 30 gadiem, sievietes atbalsts ir ļoti svarīgs. Viņi vēlas, lai viņus uzklausa bez izsmiekla un pamācībām, dotu vērtīgu padomu, iedvestu uzticību sev, atbalstītu aizsākumos, iedvesmotu uz kādu svarīgu lietu, pārliecinātu, kas viņiem viss izdosies, neraugoties uz pagaidu grūtībām.

Īpaši augstu vīrieši ciena sievietes, kuras uztur viņu reputāciju kopīgu draugu, radinieku un paziņu acīs. Sieviete, kas stāsta draudzenēm, savai mātei un kolēģiem par to, “kāds viņš ir āzis”, diez vai var cerēt, ka vīrietis ilgi paliks ar viņu kopā.

Kopumā vīrieši meklē labvēlīgas un dzīvespriecīgas sievietes, ar kurām ir viegli un jautri. Pat vispilnīgākā seja un pati ideālākā figūra nespēs kompensēt mūžīgu gaušanos, žēlošanos un skandalozu raksturu.

Avots: “our-life-fb.ru”