Kokteilis
Dzīvo

10 ieradumi, kas traucē kļūt laimīgiem0

Iespējams, jūs neesat aizdomājušies, bet daži jūsu ieradumi spēj jums ne tikai sagādāt ciešanas, bet arī sagraut dzīvi. Jo, ja viss notiek ne gluži tā, kā plānots, tātad jūs pieļaujat vienas un tās pašas kļūdas un rezultāts vienmēr ir vienāds. Esam apkopojuši tipiskākās kļūdas, ko jūs pieļaujat no dienas dienā un kas jums traucē attīstīties un baudīt dzīvi.

1. Sevis žēlošana

Vissliktākais, ko jūs varat darīt – žēlot sevi un nedot iespēju atklāties saviem talantiem. Tā vietā, lai tērētu enerģiju žēlabām, labāk sāciet darīt kaut ko praktisku.

2. Dzīvošana pagātnē

Pagātne ir palikusi tikai jūsu atmiņās. Tāpēc ir muļķīgi vēlreiz izdzīvot tās pašas emocijas aizmirstot, ka priekšā jūs gaida ne mazāk interesanta nākotne.

3. Strādāšana tikai naudas dēļ

Daudzi, protams, var nepiekrist, godīgi atzīstot, ka mūsdienās bez naudas diemžēl neiztikt. Tomēr psihologi atgādina, ka mērķim un darbībai, ko vada tikai nauda, nav jēgas. Tāpēc mēģiniet atrast kaut ko ne mazāk saistošu kā finanses.

Foto: unsplash

4. Bailes riskēt

Viena no visbiežākajām kļūdām, kas traucē būt laimīgiem – mīdīšanās uz vietas un tā arī neatļauties darīt to, kas jums sniedz patiesu baudu. Eksperti iesaka izkāpt no komforta zonas, nebaidīties pamest garlaicīgu darbu vai principā atļauties pārcelties uz citu valsti, ja to patiesi vēlaties.

5. Nenovest lietas līdz galam

Visu pamest pusratā – vāju un nelaimīgu cilvēku pazīme, tā apgalvo psihologi. Katra lieta prasa pabeigtību, un ja jūs nepabeidzat iesākto, jūs vienkārši esat bezjēdzīgi zaudējuši savu laiku un veikuši pāris soļus atpakaļ.

6. Visu atlikt uz vēlāku laiku

Mēs dzīvojam šeit un tagad, kādēļ kaut ko atlikt uz rītdienu? „Rīt es sākšu mācīties angļu valodu”, „Vēlāk es pieteikšos deju kursos”, „Iespējams, vēlāk es uzsākšu savu biznesu”. Ja jums ir pazīstami šie solījumi, ko esat sev devuši, bet neesat izpildījuši, šobrīd ir īstais laiks to izdarīt.

Foto: unsplash

7. Vēlme būt ideāliem

Ja domājat, ka perfekcionistiem ir vieglāka dzīve, jūs maldāties. Vēlme būt ideāliem ir ļoti nogurdinoša un tā ne vienmēr noved pie gaidītā rezultāta. Mēs dzīvojam nepilnīgā pasaulē, tādēļ atstājiet savus kompleksus un sāciet kaut ko darīt.

8. Izvēlēties sev blakus nepareizos cilvēkus

Cilvēki, kuri ir ap mums, spēj mūs gan motivēt lieliem darbiem, gan sekmēt mūsu bezdarbību un degradāciju. Ne velti tie, kas dzīvē kaut ko sasnieguši atzīst, ka ļoti rūpīgi jāizvēlas savu cilvēku loks un jāatsakās no tiem, kuri velk mūs lejup.

9. Citu cilvēku vainošana savās neveiksmēs

Tā vietā, lai noveltu atbildību uz citiem, paanalizējiet, ko tieši jūs darāt nepareizi un kādēļ jums neizdodas iegūt vēlamo. Dažkārt pietiek tikai ar to, ja uz lietām paskatāmies no cita skatu punkta un ieraugām nestandarta problēmas risināšanas veidus.

10. Bailes no nosodījuma

Ja visu laiku dzīvojat bailēs, ko par jums padomās citi, tad par savu laimi varat aizmirst. Tāpēc tā vietā, lai tērētu savu enerģiju tam, lai atbilstu citu cilvēku gaidām, labāk to virziet tam, kas darīs jūs laimīgus. Mēģiniet radīt paši savu harmonisko tēlu, kurā jutīsieties komfortabli.

Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv