Kokteilis
Dzīvo

10 iemesli, kāpēc Lauva ir visbrīnišķīgākā zodiaka zīme0

Foto: Pexels

Cilvēki, kas savu dzimšanas dienu svin laikā no 23.jūlija līdz 23.augustam, ir dzimuši Lauvas zodiaka zīmē. Ārēji viņi ir ļoti pašpārliecināti un pat mazliet lepni. Taču patiesībā tam nav nekāda sakara ar realitāti. Tomēr neviens nespēj ierobežot Lauvas vēlmes. Viņi ir ļoti uzticami draugi un partneri, bet, ja viņus sakaitina, nodod vai izmanto, momentā pārvēršas par džungļu karali.

Lūk, 10 iemesli, kāpēc šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir vislieliskākie:

1. Viņi patiešām lepojas ar saviem panākumiem

Lauvām nevajag kāda atzinību. Ja viņi zina, ka ir sasnieguši savus mērķus, tad to atzīst un ne no viena neslēpj, kā arī, saprotams, nekautrējas par to.

2. Viņi vienmēr izvēlas vislabāko

Vai tā ir mode vai mēbeles vai lēmumi – Lauva pēc vislabākās sirdsapziņas vienmēr centīsies izvēlēties vislabāko no tā, kas tobrīd viņu dzīvē ir iespējams.

3. Viņi ir pievilcīgi

Ja neņem vērā to, ka reizēm viņi var būt kacinoši un valdonīgi, fakts paliek fakts – lai kurp Lauva arī nedotos, viņa vienmēr ir uzmanības centrā. Vairumā gadījumu šie cilvēki ir ļoti pievilcīgi – kā ārēji, tā iekšēji.

4. Viņi ir brīnišķīgi līderi

Ietiepība Lauvām palīdz “augt” un sasniegt mērķus, tieši šī iemesla dēļ viņi arī prot motivēt apkārtējos cilvēkus un ir brīnišķīgi līderi gan ģimenē, gan darbā.

5. Viņi prot uzņemties atbildību

Vienalga, par ko ir runa – par draudzību, attiecībām vai darbu, ja Lauva kaut ko ir apsolījusi izdarīt, tad noteikti to izdarīs. Necieš bezatbildīgus cilvēkus!

6. Viņi ir romantiski un rūpējas par savām attiecībām

Jā, šie cilvēki ir arī emocionāli un pavisam noteikti prot būt romantiski un mīļi pret tiem cilvēkiem, kam viņu dzīvē ir īpaša vieta.

7. Viņi ir draudzīgi

Jebkurā kompānijā, kurā ir Lauva, ir garantēta jautrība. Vairumā gadījumu Lauvas sākotnēji pret visiem attiecas vienādi un labestīgi – ja vien kāds nenodod viņu uzticību, nemelo viņiem vai neiedur dunci mugurā. Šādās reizēs var redzēt Lauvu spēku dusmās.

8. Viņi ir bīstami pretinieki

Tieši augstāk minēto iemeslu dēļ Lauvas ir ļoti bīstami pretinieki. Ja tu izaicini Lauvu, padomā, kurš ir džungļu valdnieks?

9. Viņi ir uzticami draugi un partneri

Ja tavs mīļotais cilvēks ir dzimis šajā zodiaka zīmē, tu vari būt drošs, ka dzīvē nekad nebūs tādas situācijas, kad nevarēsi uz viņu paļauties. Savu draugu un ģimenes locekļu dēļ Lauva dosies pat nāvē.

10. Viņi vienmēr tiecas pēc labā

Lauvām patīk sapņot un piepildīt savus sapņus. Lauvas ir ļoti uzticami arī saviem mērķiem. Aizkustinoši ir tas, ka šiem cilvēkiem patiešām rūp tādas globālas lietas kā dabas aizsardzība, dzīvnieki un viņi pēc savām iespējam cenšas piepildīt mazus mērķīšus, lai kādam pasaulē atvieglotu dzīvi.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 21 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
11 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
1 stunda