Kokteilis
Baudi

10 filmas par cilvēka spēkam neiespējamo0

Publicitātes foto

Mēs neviens nezinām, kurā brīdī sastapsimies ar kārtējo pārbaudījumu vai kad mūs pārņems nevaldāma prieka sajūta. Vai rītdiena būs tāda pati kā visas citas vai tā mainīs mūsu līdzšinējo dzīvi uz visiem laikiem? To nezina neviens. Bet katram tiks dota iespēja mainīties un pārvērst neiespējamo par realitāti.

Veiksmīgākās filmas par it kā neiespējamo apkopojis interneta portāls https://you-journal.ru.

1. „Nezināmais”
Dzīve ir izdevusies. Dr. Mārtins Hariss kopā ar sievu ir atlidojis uz starptauisku kongresu Berlīnē. Viņi dodas uz greznu viesnīcu, bet pēkšņi atklājas, ka viens no līdzpaņemtajiem portfeļiem ir palicis lidostā. Mārtins ar taksometru traucas pēc atstātās mantas, bet cieš autoavārijā un zaudē samaņu…. Cik daudz iespēju tiek dotas cilvēkam, kura pasaule pēkšņi sāk grūt? Precīzas atbildes nav, bet par spīti visam, viņš sāk cīņu ar nezināmo.

2. „Mobilais”
Kādas turīgas ģimenes vīrs kļūst par nejaušu nozieguma aculiecinieku. Viņa sieva Džesika tiek nolaupīta. Viņa atrodas noziedznieku gūsta un vienīgā viņas cerība ir vecs telefons, kas knapi darbojas. Noziedznieki sievieti uz mirkli atstāj vienu un viņai izdodas piezvanīt kādam svešiniekam. Ko darīt cilvēkam, kura priekšā ir atvēries bezdibenis? Iespējams, pēc iespējas ciešāk turēties pie svešinieka rokas. Tomēr mobilā telefona bateriju darbības laiks ir ierobežots.

3. „Aizbēgt trīs dienās”
Džona dzīve šķiet ideāla līdz brīdim, kad viņa sieva Lara tiek apcietināta par slepkavību, kuru viņa nav pastrādājusi. Visi izmisīgie centieni sievu atbrīvot ar tiesas palīdzību ir nesekmīgi. Džons nolemj izstrādāt bīstamu un pārdrošu plānu, lai kopā ar savu sievu aizbēgtu no cietuma… Sākas pakaļdzīšanās, kurā jebkura kļūda ir liktenīga.

4. „Kā aplaupīt debesskrāpi”
Šī komēdija-detektīvfilma būs aktuāla tik ilgi, kamēr mūsu pasaulē būs bagātie, kuri ir aizmirsuši par patiesajām dzīves vērtībām. Par kārtējo kārdinājuma upuri kļūst elites dzīvojamā kompleksa pārvaldnieks Džošs un viņa darbinieki. Īpašnieks-miljonārs ir piesavinājies viņu pensiju. Bet kā lai pretojas tādam magnātam? Varbūt vienkārši aiziet? Tieši šādās situācijās tiek pārbaudīts cilvēka raksturs. Spožā un komiskā komanda, kuras priekšgalā ir Bena Stillera atveidotais menedžeris, nav gatava tik viegli padoties.

5. „Glābējs”
Kad mēs redzam cita bēdu, mums tiek dota iespēja kādam palīdzēt un citādāk paraudzīties uz savām problēmām. Benam Rendelam šāda iespēja tiek dota katru dienu, jo viņš ir profesionāls glābējs. Taču reiz kādā uzvedumā viņš savu komandu zaudē. Kā pārvarēt šo pārbaudījumu un kā sevi katru dienu nevainot notikušajā? Ir tikai viena izeja. Ja jums pa prātam ir patiesas rīcības un vīrišķīgu cilvēku pasaule, tad Kevina Kostnera un Eštona Kačera varoņi kļūs par jums tuviem cilvēkiem.

6. „Lidojuma plāns”
Šai filmai šķiet, ka ir parasts, bet negaidīts sižets. Lidojuma laikā starp Berlīni un Ņujorku Kailai pazūd sešgadīgā meita. Sieviete nesen ir zaudējusi vīru, tādēļ lidmašīnas apkalpe ir pārliecināta, ka sieviete nervozē un krietni vien sabiezina krāsas. Situācija patiesi ir absurda, jo visi fakti liecina par to, ka meitene lidmašīnā nemaz nav bijusi. Nu ko – atliek vien paļauties pašai uz sevi, lai atrisinātu šo mīklu un glābtu savu meitu. Patiesā Džodijas Fosteres spēle ne mirkli neliek šaubīties par notiekošā patiesumu.

7. „Ērgļa acs”
Reiz dzīvoja kāds bezrūpīgs puisis, kurš nesaprata, kādēļ visi dzīvē vēlas kaut ko sasniegt. Arī viņa godkārīgais dvīņubrālis tam velta visu savu laiku. Bet viss mainās vienā acumirklī: dīvainos apstākļos iet bojā viņa brālis, vientuļā māte Reičela uzzina, ka viņas bērns ir pazudis… Džerijs Šovs uz visiem laikiem aizmirsīs par slinkumu, jo viņa uzdevums būs izdzīvot un izkļūt no sazvērestības plāna.

8. „Mežone”
Šerilas Streidas dzīve sagrūst vienā acumirklī – neizdevusies laulība, mātes nāve… Jēga dzīvot zūd. Un tad sieviete nolemj atrast pati sevi. Viņas drosmīgais ceļojums vairāk nekā pusotra tūkstoša kilometru garā pārgājienā pa Klusā okeāna piekrastes kalniem pierāda, ka cilvēks var kļūt par sargeņģeli ne tikai citiem, bet arī pats sev. Pārbaudījumus viņa ārstēs ar pārbaudījumiem. Galveno varoni, kura ir atteikusies no pilsētas komforta, tēlo Rīza Viterspūna.

9. „Telefona būda”
Ja cilvēks kaut ko dara nepareizi, tad debesis vienmēr atsūtīs viņam iespēju visu izlabot. Taču Stjū Šeferds pat nenojauš, ka liktenīgais zvans atskanēs kādā ielas telefona būdā. Vai vajadzētu atbildēt? Bet viņš jau ir atbildējis. Un milzīgs notikumu rats ir iegriezts ar pieaugošu spēku. Šī filma mūs pārliecina par to, ka dzīvē nejaušību ir gaužām maz. Nozīme ir visam – gan mazai kļūdai, gan maziem meliem… Bet cilvēks spēj uzvarēt pat pats sevi.

10. „Neiespējamais”
Jūens Makgregors un Naomi Votsa aizkustinošā filmā, kas uzņemta balstoties uz patiesiem notikumiem par ģimeni, kas 2004. gadā Dienvidaustrumu Āzijā notikušajā cunami atradās pašā tā epicentrā. Cunami, kas atzīts par vispostošāko dabas katastrofu modernajā vēsturē.

LA.lv