Kokteilis
Dzīvo

10 brīdinošas pazīmes, kas liecina par ļauna cilvēka klātbūtni0

Foto: pixabay

Visu ļauno ir viegli nodefinēt, taču, kad nākas ar to sastapties, ne vienmēr ir iespēja to uzreiz konstatēt. Ļauni cilvēki cenšas ietekmēt tavu prātu, uzvedību, apziņas stāvokli un viedokli.

Šie cilvēki ir mums visapkārt – skolās, darbā, draugu mājās un pat veikalos. Ja arī tu dzīvē esi sastapis kādu ļaunu cilvēku, tad uzzini, kā iespējams atbrīvoties no viņu ietekmes.

Lūk, 10 brīdinošas zīmes, kas liecina, ka persona ir ļauna un vēlas draudzību izmantot pret tevi.

1.Viņi izbauda citu neveiksmi

Foto: pixabay

Šie cilvēki ir spējīgi radīt nepatīkamas situācijas apkārtējiem un, redzot, kad kāds jūtas slikti, to izbaudīt. Viņi priecājas par citu nelaimēm un gūst baudu no citu cilvēku neveiksmēm. Ir svarīgi šos cilvēkus atpazīt laikus, pirms ar tevi vai taviem mīļajiem noticis kaut kas nelāgs.

2.Viņi vēlas kontrolēt situāciju

Šie cilvēki cenšas kontrolēt pilnīgi visu! Vēl jo vairāk, viņi jūtas bezspēcīgi, ja nespēj kontrolēt pat kādu dzīves aspektu. Šie cilvēki viegli kļūst par tavu draugu, viņi atrod veidu, kā komunicēt ar tevi un iemantot tavu uzticību. Tiklīdz viņiem tas būs izdevies, viņi sāks kontrolēt arī tavu dzīvi.

3.Viņi ir negodīgi

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Būsim reāli. Ikviens no mums ir melojis par lielām un par mazām lietām, bet tas mūs ne vienmēr padara par meļiem.

Meļi ir īpaša cilvēku kategorija. Šie ļaunprātīgie meļi ir radījuši izdomātu pasauli sev apkārt, viņi ir panākuši, ka dzīvo melu pasaulē un apkārtējie tai tic.

4.Viņu klātbūtnē tu jūties dīvaini

Foto: pixabay

Cilvēka ķermenis intuitīvi diezgan labi ir spējīgs sajust apkārtējo enerģijas lauku. To iespējams saukt arī par mūsu intuitīvo aizsardzības sistēmu. Šiem cilvēkiem pat nav jāizdara nekas ļauns, lai viņu klātbūtnē tu sāktu justies neomulīgi vai dīvaini. Uzticies savām sajūtām – ja jūties nelāgi, labāk izvairies no šāda cilvēka.

5.Viņi cenšas tevi maldināt

Foto: pixabay

Kontrolējot situāciju, viņi pakļauj apkārtējos izpildīt viņu vēlmes. Tas ir veids, kā šie cilvēki cenšas manipulēt, viņi mudina tevi domāt nepareizi par cilvēkiem tev apkārt un tevi pašu. Viņi visbiežāk maldina, izmantojot melus, sagrozot faktus un slēpjot patiesību. Rezultātā viņi ievelk tevi savā melu pasaulē un tu vairs nezini, kam ticēt un kam nē.

6.Viņi ir nežēlīgi un to nenožēlo

Kā jau minēts, viņi izjūt patiesu baudu no citu sāpēm un nelaimēm. Savu nežēlību viņi izpauž kaitējot cilvēkiem ne vien fiziski, bet arī emocionāli, piemēram, sanaidojot tuvinieku attiecības. Ja šāds cilvēks ir tuvumā, viņš mēģinās kaitēt taviem tuviniekiem, bērniem, draugiem, vai pat mājdzīvniekiem. Savukārt, ja šādu cilvēku atpazīsti savā “draugu” vai paziņu lokā, nekavējoties atrodi veidu, kā šo kontaktēšanos pārtraukt.

7.Viņu draugi un ģimene cenšas tevi brīdināt

Foto: pixabay

Par cilvēku iespējams spriest pēc viņa ģimenes un draugiem, taču ja viņi jau laikus cenšas tevi brīdināt, tad iespējams konkrētais cilvēks ir patiešām ļauns. Protams, nevajag katru brīdinājumu uztvert personīgi, jo tā var būt arī manipulācija, taču iespējams tas tiešām ir brīdinājuma signāls. Neignorē pazīmes, kas liecina par ļauna cilvēka klātbūtni, īpaši, ja brīdinājumu izsaka šī cilvēka tuvinieki.

8.Viņi ir slikti draugi

Foto: pixabay

Ja šāds cilvēks pie tevis griežas brīdī, kad viņam kaut kas ir nepieciešams, vari būt droša, ka tas ir mērķtiecīgs gājiens. Citādi viņi būs līdzās tikai tad, kad tev būs labi. Savukārt, kad palīdzība būs vajadzīga tev, šie cilvēki nekad nebūs sasniedzami.

9.Viņi cenšas radīt konfliktus

Foto – pixabay.com

Gluži tāpat kā šie cilvēki spēj pakļaut un kontrolēt cilvēkus ikdienišķās situācijās, viņi savā labā izmanto arī haosu, neskaidrības un konfliktus. Jo vairāk nobijies, šaubīgs un dusmīgs tu būsi, jo vairāk viņi ietekmēs tavas domas un izmantos situāciju savā labā. Ja tu konstatē šādu cilvēku sev blakus, esi uzmanīgs ar uzticēšanos un to, ko viņam stāsti. Saglabā vēsu prātu un risini radušos situāciju, nevis ļauj kādam no tās “baroties”.

10.Viņi neizjūt robežas

Šie cilvēki ir samāksloti un viņi cenšas pēc iespējas vairāk uzturēties tavā sabiedrībā. Lai cik ļoti tu vēlētos pārtraukt attiecības ar šādu cilvēku, viņš vienmēr atradīs veidu, kā atgriezties. Tas ir veids, kā viņi ar tevi manipulē, panākot, ka tu jau atkal ielaid viņu savā dzīvē…

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Rutulis atklāj, kurš dziedātājs Latvijā var atļauties Maestro Raimondu Paulu uzrunāt uz “tu”
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO: “plus – size” supermodele Ešlija Grema atklāj, ka ir sava pirmā bērniņa gaidībās
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
18 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Latvijā
Pensionāru federācijas vadītāji nejūtas vainīgi. Ar slēgto banku bija sadarbības līgums
8 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Kā kredītu piedāvātāji dabū mani rokā?
9 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Glābēji sīkāk par traģēdiju: ugunsgrēkā bojā gājusi 8 gadus veca meitene
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
Krievijā treniņa laikā mirusi perspektīva vieglatlēte
6 stundas
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Pirms 30 gadiem tika pavērts dzelzs aizkars
7 stundas