Kokteilis
Mīli

10 atšķirības vīriešu acīm: mīlestība kino un reālajā dzīvē0


Kadrs no filmas “Traka mīlestība”
Kadrs no filmas “Traka mīlestība”
Publicitātes foto

Tāda mīlestība, kādu to rāda kinofilmās, dzīvē ir sastopama reti. Realitātē viss notiekošais ir mazāk romantisks un ne vienmēr noslēdzas ar “viņi dzīvoja ilgi un laimīgi”.

Lūk, 10 piemēri, kā romantiski mīlestība izskatās filmās un kā to redz reālajā dzīvē vīrieši!

1. Īsta mīlestība tik ātri “nenotiek”

“Vislielākā atšķirība ir laiks. Filmās lielākoties demonstrē aizraušanos, kaisli, bet ne mīlestību. Izņēmums varētu būt kādi meksikāņu seriāli, kur varoņi satiekas pēc 30 gadiem un viņu starpā joprojām valda milzu mīlestība, un viņi apprecas.”

2. Reālajā dzīvē neviens nesūta mistiskas zīmes

“Filmās parasti notiek dažādas mistiskas sakritības, kad zvaigznes sastājas “vajadzīgajos” brīžos un cilvēki satiekas, un iemīlas. Realitātē, kad tu redzi krītošu zvaigzni, tas nav tāpēc, ka tu esi saticis savu mūža mīlestību, bet tāpēc, ka tas ir meteorīts. Pasaule, attiecībā uz mīlestību, nekādas norādes nesniedz.”

3. Filmās lielākoties ir laimīgas beigas

“Visām filmām ir nobeigums, kas parasti ir “un viņi dzīvoja ilgi un laimīgi”. Reālajā dzīvē tā ir “spēle”, kas ilgst tik ilgi, kamēr jūs vairs nespējat sadzīvot un izšķiraties vai arī – kad viens no jums atrod jaunu mīlestību. Vai nomirst.”

4. Kino maldina

“Filmas vīriešiem sniedz nepatiesu priekšstatu par to, ka ja vien jūs esat ļoti uzstājīgs, varat iekarot kaut pašu Sniega karalieni, un pēc daudz atteikumiem, viņa, visbeidzot, jūsos iemīlas un jūs dzīvojat kopā ilgi un laimīgi. Reālajā dzīvē jūs vēlaties būt labākais, bet nekas no tā nesanāk. Kino viss izskatās pārāk saldi un garšo pēc vaniļas, realitātē jūs, visdrīzāk, saņemsiet atteikumu pat pēc daudziem centieniem.”

5. Filmās viss ir pārāk ideāli

“Filmās demonstrē idealizētas attiecības: vienkārši esiet labs vīrietis un jūsos iemīlēsies vislabākā sieviete. Bet vairums vīriešu reālajā dzīvē sevi tāpat uzskata par “labu vīrieti”, kam seko liela vilšanās, jo superīgā sieviete ne tikai jūsos neiemīlas, bet pat nav manāma pie apvāršņa.”

6. Kinofilmas idealizē cilvēku izskatu

“Uz lielajiem ekrāniem lielākoties redzami ideāla izskata cilvēki, bet galvenie varoņi vispār ir Holivudas skaistules un skaistuļi. Lai arī es nejūtos neglīts, diez vai varu mēroties izskatā ar Tomu Krūzu vai Bredu Pitu!”

7. Mīlestība filmās ir “vienkāršas” jūtas

“Režisori demonstrē mīlestību kā jūtas, kas nekur nepazūd, nenogurst un neizsīkst. Reālajā dzīvē mīlestība ir darbība, kas prasa ne mazums pūļu un darba. Arī ikdienā.”

8. Varoņi iemīlas un apprecas

“Šķiet, ka vairums galveno varoņu romantiskās filmās drīz pēc iepazīšanās arī apprecas. Vai tā notiek realitātē? Nē taču!”

9. Iemīlējušies varoņi var negulēt naktīs

“Reālajā dzīvē, lai arī cik ļoti ir iemīlējušies divi cilvēki, bez miega neviens neiztiek. Normāli cilvēki guļ katru nakti, pat tad, kad ir rozā briļļu periods.”

10. Kino mīlestība ir ideāla

“Patiesajā dzīvē tādas mīlestība nav. Nekas neatrisinās tikai tāpēc, ka jūs esat iemīlējies. Jums ir jācīnās, jāmainās, jāstrādā, jāprot piekāpties kompromisos un tikai tad kaut kas izdodas. Varbūt.”

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kas ātrāks – lidmašīna “Sukhoi Su-31” vai BMW M klases auto?
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skaistākās operu ārijas par mīlestību festivālā “Summertime” Jūrmalā
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Jānis Stībelis laiž klajā jaunu singlu un aicina uz jubilejas koncertu
3 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Latvijā
Viens vedējs, lielāka cena. Maksa par atkritumu izvešanu var celties
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Paaudžu maiņa “Skonto” grupā? Uzņēmumu vadību pārņem Rihards Rāvis
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Latgales mežos izvērš divas sēņotāju glābšanas operācijas
59 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Uz Latviju brauks jaunais Lietuvas prezidents Gitans Nausēda
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Tiešraides ieraksts: Latvijā tiek palaists pirmais 5G internets LMT tīklā
1 stunda